فرصت‌های جدید در آسیا

بوش مدتهاست که از بازارهای موجود در حال ظهور در هند، ژاپن و کشورهای آسیای جنوب شرقی، استقبال می‌کند. در سال ۱۹۸۹دفتر نمایندگی رسمی بوش در چین تاسیس شد و پس از آن توانست به عنوان تولید کننده منطقه‌ای در این بازار نیز پیشتاز باشد.


مشارکت در سرزمین‌های جدید

اینترنت راه را برای خدمات جدید بوش مانند نرم افزارها و حفاظت از داده‌ها باز کرد. این شرکت هدف خود را برای ترکیب این زمینه ها در بلند مدت تعیین کرده است که از رانندگی خودکار گرفته تا خانه‌های هوشمند و ارتباطات مستقل بین ماشین آلات کارخانه را پوشش می دهد.


زمینه‌های جدید کسب و کار

پس از فروش بخش ارتباطات رادیویی در سال ۲۰۰۱ بخش فناوری صنعتی تقویت شد و ساختار شرکت را متعادل نمود. قسمت‌های باقیمانده بخش مخابرات، بخش سیستم‌های امنیتی را شکل دادند. در ادامه بوش در سال ۲۰۰۳ با خرید بودروس بخش حرارتی خود را گسترش داد، این بخش با زمینه‌های جدید مانند بخش انرژی خورشیدی که در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شده بود از سایر بخش‌ها جدا شد.


حرکت در مسیر تداوم و پیشرفت

امروزه بوش با استفاده از تجهیزات و امکانات تولیدی خود که مطابق با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشد، اقدام به تولید و توسعه محصولات خود با بالاترین کیفیت و بازدهی می‌نماید؛ در این میان سازماندهی مطلوب، کیفیت و استاندارد بالای دستگاه‌های تولید شده‌ی این ک‍مپانی عملکرد خوب سیستم‌ها‌ی بوش را تضمین می‌نماید.

سفری در تاریخ کمپانی بوش

0-2