کمپانی BOSCH آلمان :‌

رابرت بوش در سال 1886 و در شهر اشتوتگارت پایه های کمپانی را بنا نهاد که در آینده ای نه چندان دور به یکی از غولهای صنعتی دنیا تبدیل شده و تا به امروز در این عرصه پیشتاز مانده است. امروزه دفتر مرکزی این کمپانی در شهر گرلینگن آلمان واقع شده و به عنوان بزرگترین کمپانی تامین کننده لوازم اتوماسیون در دنیا محسوب می‌شود. کمپانی بوش در حال حاضر بزر گترین شرکت خصوصی اروپا می‌باشد و در سال 2016 میلادی دارای فروشی بالغ بر 70 میلیارد یورو بوده است. کمپانی بوش هر ساله درصدی از فروش خود را در بخش تحقیق و توسعه صرف می نماید تا ضمن ایجاد نبوغ و ابتکار در تولیدات خود کیفیت آن‌ها را نیز از جنبه های مختلف بهبود دهد. کمپانی بوش با تمرکز بر بخش تحقیق و توسعه ضمن افزایش کیفیت توانسته تنها در یک سال بیش از 3800 اختراع در سراسر دنیا به ثبت برساند که این گواهی بر نبوغ ارائه شده در محصولات این کمپانی نیز است. کمپانی بوش با بیش از 283 هزار پرسنل در بیش از 60 کشور دنیا پرقدرت در عرصه صنعت به پیش میرود. بوش در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش/سرمایش نیز مانند سایر بخش ها با قدرت حضور داشته و در این زمینه از واحد تحقیق و توسعه پیشرو بهره می برد.

آینده به سبک بوش :

بوش به دلیل دارا بودن محصولات و خدمات با کیفیت، در تمام دنیا شهره است. سازماندهی مطلوب، کیفیت و استاندارد بالای دستگاه های بوش، عملکرد این سیستمها را تضمین می نماید. با انتخاب محصولات بوش شما می توانید از نبوغ و تخصص منحصر به فرد به کار برده شده در این سیستم ها بهره مند شوید. تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالای چیلرها، تضمین کننده کارایی و عمر مفید بالای دستگاهها می باشد.

خدمات پس از فروش بوش در ایران :

علاوه بر سابقه درخشان کمپانی بوش در تولید محصولات باکیفت بسیار مطلوب و خدمات پس از فروش مناسب در سطح دنیا، شرکت کار و اندیشه نیز با سابقه بیش از 35 سال در امر طراحی، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش سیستمهای تهویه مطبوع و بهره مندی از سرویس و خدمات متشکل از مهندسین و تکنسین های کار آزموده که دوره های مختلف آموزشی را در کارخانجات بوش با موفقیت سپری نموده اند، ارایه دهنده خدمات پس از فروش محصولات تهویه مطبوع این کمپانی در ایران میباشند.