ویژگی ها

بهترین طراحی صنعتی: طراحی تولیدات براساس اصول مهندسی، کارایی، بهینه سازی مصرف انرژی و ملزومات اقتصادی سبب شده است تا این محصول جایزه Focus design سال ۲۰۱۵ میلادی را برنده شود.
گواهی بین المللی صرفه جویی در مصرف انرژی : چیلر اسکرال بوش با بهره گیری از تجهیرات مناسب و طراحی بهینه موفق به دریافت گواهی بین المللی صرفه جویی در مصرف انرژی شده است. این محصول نسبت به محصولات مشابه ۱۵ % مصرف انرژی کم تری دارد.
انعطاف در طراحی و استفاده به دلیل ساختار ماژولار : می توان تا ۱۶ دستگاه با ظرفیت حداکثر ۳۰۵ تن برودتی (۱۰۷۲ کیلووات) را با هم ترکیب کرد. این ساختار ضمن ایجاد انعطاف در طراحی و کاربرد حمل و نصب دستگاه ها را نیز تسهیل کرده است.
قابلیت اطمینان و طول عمر بالا کمپرسورها: کنترل شرایط عملکردی کمپرسورها توسط دستگاه سبب می شود تا میزان کارکرد کمپرسورها با هم برابر بوده و عمر مفید دستگاه افزایش پیدا کند. در ضمن تجهیز کمپرسور به گرمکن پیشرفته و سیستم جداساز پیشرفته باعث محافظت از کمپرسور در مقابل آسیب های احتمالی می شود.

دوست دار محیط زیست: استفاده از مبرد سازگار R410A باعث شده تا سیستم کاملا با محیط زیست سازگار بوده و از تخریب لایه اوزون جلوگیری شود.
گرمایش هوشمند)حالت گرمایش(: استفاده از سنسورهای با دقت بالا و هوشمند ضمن کاهش زمان عملیات یخ زدایی باعث افزایش قابلیت اطمینان سیستم در تمام شرایط آب و هوایی شده است.
محدوده وسیع عملکرد: شیر انبساط الکترونیکی با دقت بالا ضمن افزایش محدوده عملکرد، در حالت سرمایش تا ℃ ۴۶ – در حالت گرمایش تا ℃ ۱۵-، به افزایش قابلیت اطمینان و طول عمر بیش تر کمپرسور کمک می کند.
راه بری و نگهداری آسان: دستگاه به طور خودکار عیوب را عیوب را شناسایی نموده و نمایش می دهد تا عیب یابی با دقت و در کم ترین زمان ممکن شود. در ضمن دستگاه مجهز به سیستم شروع کارکرد خودکار با برنامه زمان بندی (به صورت چندگانه ساعتی، روزانه و …) می باشد تا استفاده از آن نیز با سهولت همراه باشد.
سازگاری با BMS: قابلیت اتصال دستگاه به سیستم مدیریت ساختمان )از طریق پورت RS485 ( امکان مانیتور و کنترل پارامترهای فنی دستگاه را توسط واحد کنترل مرکزی ساختمان فراهم می آورد.

کمپرسور اسکرال بازده بالا: کمپرسور بازده بالای اسکرال R410A با ساختار فشرده و ضمن کاهش سروصدا و لرزش مصرف انرزی را نیز کاهش داده است.

مبدل حرارتی صفحه ای بازده بالا: مبدل حرارتی صفحه ای دستگاه به دلیل طراحی مهندسی و مواد مناسب دارای بازدهی بسیار بالا می باشد.

مبدل حرارتی نوع V با شکاف سمت هوا: مبدل های حرارتی ساخته شده از لوله های مسی با شکاف هایی در ورودی و فین های آلومینیومی دارای مساحت انتقال حرارت زیاد و درنتیجه بازدهی بالا می باشد. طراحی V شکل مبدل های حرارتی سبب شده بهبود جریان آب کندانس، کاهش امکان یخ زدگی و در نتیجه افزایش ظرفیت مبدل شده است.
موتور فن IP55 ضد نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک: موتور فن دستگاه کاملا ایزوله و سه فاز بوده و ضمن داشتن یک محافظ حرارتی نسبت به نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک مقاوم است.

وجود محافظ های چندگانه
• محافظ الکتریکی (کنترل فاز و کنترل ولتاژ)
• محافظ های فشار بالا و پایین
• محافظ یخ زدگی و دمای آب
• سنسور عیب یابی
• محافط الکتریکی موتور فن
• محافظ الکتریکی کمپرسور
• سنسورهای دمای مکش و دهش کمپرسور
• و….

 

مشخصات فنی

جدول مشخصات فنی

 

کاتالوگ