ویژگی ها

تکنولوژی تمام اینورتر DC
در قلب این سیستم ها یک کمپرسور اینورتر هوشمند از نوع روتاری دوقلو (Twin Rotary Compressor) وجود دارد. این تکنولوژی پیشرفته باعث تنظیم دقیق خروجی دستگاه با نیاز گرمایشی یا سرمایشی فضای تحت کنترل می شود. در واقع این سیستم پیشرفته توانایی کنترل دقیق دما و استفاده بهینه از انرژی را دارد. در ضمن موتور فن DC با بازدهی بالا، باعث ذخیره انرژی تا ۵۰% می شود.
قابلیت اتصال به یونیت های داخلی مختلف
از طیف وسیعی از یونیت های داخلی شامل کاست یک طرفه، کاست دو طرفه، کاست چهار طرفه، داکتی فشار پایین، داکتی فشار متوسط، داکتی فشار بالا، سقفی-زمینی و دیواری می توان استفاده نمود.

ویژگی های کلی یونیت های داخلی
با تنوع موجود در یونیت های داخلی می توان از سازگاری با هر نوع معماری مطمئن شد، در ضمن قابلیت های کنترلی بالای یونیت های داخلی مانند تنظیم دمپرها، چرخش خودکار دمپرها، وجود پمپ درین، عملکرد بی صدا، قابلیت اتصال چندین ریموت به یک یونیت داخلی و برعکس کنترل کامل بر شرایط و در نتیجه ایجاد آسایش بالا را ممکن کرده است.
ریموت کنترل های پیشرفته
در سیستم های مینی VRF بوش از ریموت کنترل های پیشرفته بهره برده شده که قابلیت های کنترلی و برنامه ریزی بسیار پیشرفته ای دارند تا بتوانند تمام نیازهای کنترلی را برطرف نمایند. در کنار این ویژگی ها باید قابلیت نمایش کدهای خطا، افزودن کنترل های بی سیم، افزودن کنترل ها مرکزی و .. را نیز به مزیت های سیستم کنترلی VRF بوش اضافه نمود.
طراحی مناسب برای کاهش فضای اشغال شده
با توجه به متراکم بودن دستگاه های مینی VRF می توان مقدار زیادی در فضا صرفه جویی نمود و به راحتی این دستگاه ها را در کم ترین فضای ممکن نصب کرد.
شناسایی اتوماتیک یونیت های داخلی
یونیت های خارجی به طور اتوماتیک می توانند یونیت های داخلی را شناسایی نمایند. کنترل های بی سیم می توانند آدرس هر یونیت داخلی را به راحتی بشناسند.
سهولت در نصب
از چهار جهت جلو، عقب، راست و پایین فضایی برای عبور لوله کشی و سیم کشی در نظر گرفته شده تا در شرایط نصب مختلف بتوان به سادگی نصب را انجام داد.
طراحی جدید فن برای کاهش صدا
شکل بهینه شده فن و محافظ های فن حجم هوا را افزایش و صدا را کاهش می دهد.

طیف کاربرد و عملکرد گسترده
طیف یونیت های خارجی با ظرفیت ۸ kW تا ۲۶ kW این دستگاه ها را برای دفاتر کاری کوچک، ویلاها، آپارتمان ها، مغازه ها و … مناسب می سازد.
سیستم مینی VRF در طیف دمایی گسترده ℃ ۱۵- تا ℃ ۴۳ به طور مطمئن کار می کند.

bosch-vrf

قابلیت اتصال به یونیت های داخلی
مینی VRF با کنترل هوشمند به شما قابلیت کنترل جداگانه نواحی مختلف را با بیش ترین انعطاف ممکن می دهد. به یکی از این دستگاه ها می توان تا ۱۲ یونیت داخلی نصب نمود و با کاهش تعداد یونیت های خارجی می توان از فضا استفاده مفید کرد. در ضمن قابلیت استفاده از یونیت های داخلی مختلف انعطاف این سیستم ها را افزایش داده است.

طول لوله کشی
این سیستم ها با پشتیبانی از طول لوله کشی مناسب انعطاف خوبی در کاربرد دارند. شرح کامل شرایط لوله کشی در جدول زیر ارائه شده است.


* طول لوله کشی کلی برابر کل لوله کشی مایع یا گاز است.


بازدهی بالا
با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات بازده بالا، سیستم مینی VRF بوش قابلیت رسیدن به COP و EER بالا تا ۴٫۱۹ و ۳٫۹۲ را دارا می باشد

 

مشخصات فنی

کاتالوگ