ویژگی ها

قابلیت اتصال به یونیت های داخلی مختلف
در سیستم VRF بوش می توان از طیف وسیعی از یونیت های داخلی شامل کاست یک طرفه، کاست دو طرفه، کاست چهار طرفه، داکتی فشار پایین، داکتی فشار متوسط، داکتی فشار بالا، سقفی-زمینی، دیواری و … استفاده نمود. در ضمن برای پوشش تمام نیازهای تهویه مطبوعی پروژه قابلیت افزودن هوای تازه نیز در یونیت های داخلی سیستم VRF بوش ایجاد شده است تا به خوبی پاسخ گوی تمام نیازها باشد.

ویژگی های کلی یونیت های داخلی
با تنوع موجود در یونیت های داخلی می توان از سازگاری با هر نوع معماری مطمئن شد، در ضمن قابلیت های کنترلی بالای یونیت های داخلی مانند تنظیم دمپرها، چرخش خودکار دمپرها، وجود پمپ درین، عملکرد بی صدا، قابلیت اتصال چندین ریموت به یک یونیت داخلی و برعکس کنترل کامل بر شرایط و در نتیجه ایجاد آسایش بالا را ممکن کرده است.

ریموت کنترل های پیشرفته
در سیستم های VRF بوش از ریموت کنترل های پیشرفته بهره برده شده که قابلیت های کنترلی و برنامه ریزی و عیب یابی بسیار پیشرفته ای دارند تا بتوانند تمام نیازهای کنترلی را برطرف نمایند.

کمپرسور اینورتر DC با بازدهی بالا
سیستم VRF بوش با بهره گیری از کمپرسورهای بدون جاروبک DC، طراحی ابتکاری مبدل های حرارتی و قطعات با کیفیت دیگر دستگاهی با کلاس بالای بازدهی انرژی ارائه می دهد. استفاده از کمپرسورهای اینورتر DC سرعت رسیدن به بار کامل و زمان گرم کردن و سرد کردن را کاهش داده تا بدین ترتیب یک راه حل مناسب و سریع برای فرآهم کردن شرایط آسایش ارائه دهد، در ضمن نوسان کم تر دما، محیط دل پذیرتری ایجاد می کند.

گریل های بهینه شده فن
شکل بهینه شده پره های فن با گریل های جدید باعث افزایش حجم هوای خروجی و در نتیجه بهبود عملکرد فن و کاهش صدای آن شده است. در ضمن با این طراحی بهینه و جدید رسیدن به فشار استاتیک بالاتر، تا ۶۰ پاسکال ممکن شده است. در ضمن پره های جدید با لبه های تیز و انحنای کم باعث افزایش نرخ جریان هوا و کاهش ارتعاش و مقاوت جریان هوا می شود.

تکنولوژی کنترل شیر سلونوئیدی چندگانه
در این تکنولوژی وجود چندین شیر سلونوئیدی برای کنترل دقیق دما و عملکرد یکنواخت و اقتصادی سیستم را تضمین می نماید.

عملکرد گردشی سیستم
در یک سیستم ترکیبی (چندین یونیت خارجی به هم پیوسته) برای داشتن طول عمر یکسان دستگاه ها، در هر راه اندازی شروع عملکرد به صورت دوره ای بین یونیت های خارجی گردش می کند.

عملکرد پشتیبانی
در یک یونیت خارجی ترکیبی، اگر یکی از دستگاه ها دچار مشکل شود، سایر دستگاه ها می توانند به صورت اضطراری و موقت جایگزین آن شده و از توقف عملکرد سیستم جلوگیری نمایند. این موضوع در زمینه کمپرسورها نیز وجود دارد.

تکنولوژی کنترل دقیق روغن
سیستم Climate 5000 با بهره گیری از تکنولوژی دقیق ۵ مرحله ای کنترل سطح روغن، از بروز مشکل کمبود روغن در کمپرسور جلوگیری می نماید.

استفاده از مواد ضد خوردگی
مواد ضد خوردگی مخصوص استفاده شده در مبدل های حرارتی در برابر باران های اسیدی و خوردگی نمکی ۵ تا ۶ برابر مقاوم تر از نمونه های قبلی هستند.

تکنولوژی هوشمندانه برای راه اندازی نرم
راه اندازی نرم کمپرسور اینورتر DC شوک های وارده به شبکه برق را کاهش می دهد. این تکنولوژی همچنین به رسیدن سریع تر دمای اتاق به دمای تنظیم شده کمک می کند.

برفک زدایی (دیفراست) هوشمند
در VRF بوش برفک زدایی تنها زمانی انجام می پذیرد که واقعا مورد نیاز باشد تا از افت ظرفیت بی دلیل سیستم جلوگیری به عمل آید. به دلیل استفاده از شیر برفک زدایی تخصصی هز برفک زدایی تنها ۴ دقیقه به طول می انجامد.
سیستم های VRF بوش در مدل های مختلفی شامل سری تمام اینورتر SDCI، Heat Recovery یا گرمایش-سرمایش هم زمان RDCI و سیستم های مینی MDCI قابل ارائه است.

 

یونیت های خارجی

سری تمام اینورتر SDCI

طیف کاربرد و عملکرد گسترده
ظرفیت یونیت های خارجی از ۸ HP تا ۷۲ HP بوده و با گام های ۲ HP افزایش می یابد، بنابراین به خوبی با تمام پروژه ها کوچک و بزرگ سازگار می شود. در یک سیستم ترکیبی می توان تا حداکثر ۶۴ یونیت داخلی با ظرفیت تا ۱۳۰% ظرفیت کلی یونیت های خارجی متصل کرد. سیستم های سری SDCI در طیف گسترده ای از ℃ ۲۰- تا ℃ ۴۸ به خوبی کار می کنند.

طول لوله کشی زیاد
سیستم های VRF بوش قابلیت پشتیبانی از طول لوله زیاد، ۱۰۰۰ متر و احتلاف ارتفاع ۱۱۰ متر را دارند که این ویژگی سیستم VRF بوش را برای پروژه های بزرگ مناسب کرده است.

بازدهی بالا
سری SDCI با کمپرسورهای بازده بالا، موتورهای DC و مبدل های حرارتی بازده بالا همراه شده است. در این سیستم ها EER و COP به ترتیب تا ۴٫۲۹ و ۴٫۳۹ بالا می رود.

سری RDCI – بازیابی حرارتی Heat Recovery

سرمایش و گرمایش هم زمان (بازیابی حرارت)
گرمایش و سرمایش هم زمان در فضاهای مختلف با بازیابی حرارت از یک فضا به فضای دیگر باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه تا ۵۰% در مقایسه با سیستم های پمپ گرمایی می شود. در این حالت سیستم در قسمت هایی از مسیر به جای دو لوله که در سیستم های پمپ گرمایی مرسوم است، از سه لوله بهره برده و سرمایش و گرمایش یونیت داخلی با کمک SBOX انجام می شود.

طیف کاربرد و عملکرد گسترده
ظرفیت یونیت های خارجی از ۸ HP تا ۶۴ HP بوده و با گام های ۲ HP افزایش می یابد، بنابراین به خوبی با تمام پروژه ها کوچک و بزرگ سازگار می شود. در یک سیستم ترکیبی می توان تا حداکثر ۶۴ یونیت داخلی با ظرفیت تا ۱۳۰% ظرفیت کلی یونیت های خارجی متصل کرد. سری RDCI در طیف دمایی ℃ ۲۰- تا ℃ ۴۸ به طور مطمئن کار می کند.

بازدهی بالا
بازیابی حرارت با انتقال گرمای خروجی از نواحی با نیاز به سرمایش به نواحی با نیاز به گرمایش انجام می شود و بدین ترتیب ضمن افزایش بازدهی مصرف انرژی الکتریکی را نیز کاهش داده و به بازدهی بسیار بالا در بار جزیی منجر شده است.

طول لوله کشی زیاد
طول لوله کشی سیستم های VRF بوش قابلیت پشتیبانی از طول لوله زیاد، ۱۰۰۰ متر و احتلاف ارتفاع ۱۱۰ متر را دارد که این ویژگی سیستم VRF بوش را برای پروژه های بزرگ مناسب می کند.

یونیت های داخلی

سیستم های VRF بوش با بهره گیری از انواع یونیت های داخلی در طیف ظرفیتی گسترده به خوبی با تمام شرایط و پروژه ها سازگار بوده و انعطافی و آسایشی بی نظیر را به کاربران ارائه می دهد. در واقع با یونیت های داخلی متنوع می توان از داشتن یک طراحی کاملا مناسب و اصولی برای تمام شرایط مطمئن شد. در زیر لیست یونیت های داخلی و طیف ظرفیتی آن ها ارائه شده است.

مشخصات فنی

سری تمام اینورتر SDCI

سری RDCI – بازیابی حرارتی Heat Recovery

کاتالوگ